Kontakt

Napište nám, pokud máte nějaký dotaz nebo žádost.

ArmedPanda je projekt, který organizuje larpy, zážitkové a volnočasové aktivity, kulturní nebo sportovní akce. Tento projekt je soukromý a jako takový nedisponuje transparentním bankovním účtem. Cílem tohoto projektu není generování zisku a s financemi je nakládáno v nejlepším zájmu všech projektů a jejich rozvoji a vývoji do dalších let. O cílech a úmyslech tohoto projektu se více dozvíte v záložce O NÁS, kterou najdete také v menu.

Pokud máte jakékoliv dotazy a bude to v našich silách, rádi Vám je zodpovíme. Kontaktovat nás můžete skrze e-mailovou adresu. Uvedená fyzická adresa je pouze korespondenční a je zde uvedena pouze v souladu se zákonem. Děkujeme za pochopení.

Každá jednotlivá akce má z pravidla vlastní organizační tým. Pokud máte dotaz k organizaci jmenovité akce, můžete kontaktovat přímo je skrze jejich kontaktní údaje.

Kontaktní údaje

Jedná se o soukromou osobu. Kontaktní údaje jako je adresa či telefonní číslo je zde uvedeno v souladu s legislativou a zákony ČR. Prosíme tedy o diskrétnost a dodržení soukromí zodpovědné osoby. Děkujeme

Přejít nahoru