Naše akce

Akce, které pořádáme nebo na nich spolupracujeme.

Aktivně pracujeme na několika akcích a další jsou v přípravě. Případně čekají na své zpracování. Každému z projektů věnujeme maximální péči, tak abychom mohli přinést hráčům originální a nevšední zážitek. Proto některé projekty, teprve na svou premiéru čekají. Naše projekty jsou originální a nevycházejí z žádné předlohy či vzoru. Světy, příběhy i mechaniky s nimi spojené si vytváříme od začátku do konce sami.

Asteroid

Asteroid je 72 hodin trvající post-apokalyptický larp v sandboxovém stylu. Staneš se přeživším členem komunity v opevněné osadě, která se musí potýkat nejenom se starostmi všedního dne boje o přežití, ale i vnitřními rozbroji a neustálým bojem o moc.

To vše dokresluje bohatý příběh a historky. Každý ročník doprovází i vlastní úvodní příběh a na konci jeho souhrn. Jednotlivé ročníky na sebe navazují, děj se posouvá a svět se postupně mění a chřadne.

Černozem

Nevšední bitva s vůní střelného prachu, kde se střetnou známé fantasy rasy ve zcela originálním pojetí a každá se speciálními vlastnostmi. Strategie a plnění úkolů jsou klíčem k vyhrané bitvě. Pak už zbývá jen vyhrát válku.

Celý příběh, herní mechaniky a webové stránky jsou v přípravě. Hotové jsou pouze základní struktury larpu.

Podporujeme akce

Aktuálně aktivně nespolupracujeme na žádné akci, která nespadá pod projekt ArmedPanda.

Přejít nahoru